Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kończewicach

Szanowni Rodzice!

Umieszczamy wykaz podręczników i wyposażenia do szkoły tylko dla tych klas, gdzie uważamy, że jest to niezbędne.

Nie będzie wykazu dla klas IV-VII. Tam wszystkie podręczniki i ćwiczenia kupuje szkoła. Rodzice zobowiazni są kupić tylko podręczniki do religii.

Podręczniki do religii nie zmieniają się, wieć można kupować od poprzednich roczników.

Materiały wyposażenia do szkoły typu zeszyty, długopisy, inne przybory - nauczyciele uzgodnią z uczniami we wrześniu.

Obowiązkowo trzeba przygotować dzieciom - obuwie zmienne (nie rysujące podłogi i najlepiej podpisane) oraz strój na lekcje WF.

Wykaz materiałów do przedszkola  podamy do 10 sierpnia.

Wykaz podręczników i wyposażenia dla przedszkolaków  4-5 latki

Wykaz podręczników i materiałów dla zerówki

Wykaz podręczników i materiałów dla klasy I

Wykaz podręczników i materiałów dla klasy III

Podręcznik do religii dla klasy VII -  "Jezus uczy i zbawia" - podręcznik i ćwiczenia do religii dla klasy VII szkoły podstawowej.

Autorzy - Zbigniew Marek, Anna  Walulik. Wydawnictwo WAM