Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kończewicach

Absolwenci szkoły

Absolwenci szkoły - ewidencja od roku 2000

 

Butrykowska Julia

Derc Donata

Dietrich Marceli

Góral Sebastian

Herdzik Mikołaj

Jażdżewska Maja

Kaznowska Beata

Kąca Zuzanna

Malec Miłosz

Małodziński Michał

Mikuła Dawid

Monica Karolina

Otręba Marcin

Różycka Patrycja

Serafin Małgorzata

Słotwiński Mateusz

Szczypkowski Jakub

Wółkiewicz Arkadiusz

Żabkiewicz Ignacy

Absolwenci roku 2016

Rocznik 2003-2004

Wychowawca Jarosław Mucha

 

 

Furmańska Nikola
Grabowski Wojciech
Harbaczewski Kornel
Kałan Karol
Kołodziejczyk Nikola
Kupiński Bartosz
Laprus Weronika
Okulus Miłosz
Osipiak Oktawia
Owsianka Julia
Owsianka Krzysztof
Serafin Julia
Serafin Piotr
Skotarek Karolina
Żuchowska Kinga

Rok 2015

Rocznik 2002-2003

Wychowawca Diana Rawińska

 

Bogut Wiktoria

Cichoracki Robert

Cisewska Wiktoria

Dietrich Oskar

Dzierżanowska Gabriela

Galikowski Juliusz

Gościńska Oliwia

Kostrzewa Paulina

Kraszewska Marcelina

Król Kacper

Kupiński Jacek

Milewska Katarzyna

Monica Piotr

Otręba Wojciech

Prusik Sebastian

Szewczyk Sebastian

Zarobkiewicz Julia

Rok 2014

Rocznik 2001-2002

Wychowawca  Małgorzata Uciniak

 

Dietrich Cezary
Kraszewski Jacek
Król Karol
Małodzińska Wiktoria
Monica Natalia
Płoskonka Patryk
Różycka Oliwia
Tomański Andrzej
Zarobkiewicz Agata
Zawiłowicz Weronika
Zygadliński Krystian

Rok 2013

Rocznik 2000-2001

Wychowawa - Jarosław Mucha

 

Bogut Tamara

Burdzy Paweł

Butrykowski Jarek

Cichocki Paweł

Cisewska Kornelia

Góral Anita

Hoog Weronika

Jutrzenka Marcin

Kuziemkowska Laura

Mikuła Emila

Misarko Edyta

Pabian Filip

Pawlaczyk Marek

Radziszewski Dominik

Rotzol Joachim

Słotwińska Nikola

Wiśniewska Emila

Wołowiec Iwona

Rok 2012

Rocznik 1999-2000

Wychowawca Bożenia Guzińska

Bruździński Rafał

Dudziak Karolina

Fijas Karol

Góral Anna

Korzeniewska Martyna

Litkowski Kamil

Monica Patrycja

Niżnik Marta

Słotwiński Dariusz

Szydłowska Dominika

Uniweicz Emilia

Wiącek Ilona

Wieczorek  Kamil

Wiśniewski Kami

Rok 2011

Rocznik 1998

Wychowawca Małgorzata Uciniak

Gogola Dawid

Kosior Magdalena

Kozieł Kamil

Łyszkowska Dagmara

Małodzińska Monika

Mańkowski Kamil

Matera Ewa

Mikuła Radosław

Olszewski Piotr

Owsianka Natalia

Płoskonka Bartek

Polak Andrzej

Sitański Michał

Słotwiński Krystian

Stasik Klaudia

Zawiłowicz Łukasz

Zygadliński Dominik

Rok 2010

Rocznik 1997

Wychowawca Jarosław Mucha

 

Banakiewicz Karol
Bogut Iwona
Góral Piotr
Grabowska Magdalena
Jutrzenka andrzej
Kraszewski Kamil
Mikuła Martyna
Milewski Piotr
Misarko Agata
Moszczyńska Agata
Niżnik Karolina
Reda Kamil
Serafin Daniel
Sitański Mateusz
Słotwiński Bartosz
Strąk Marcin
Szeloch Paulina

Rok 2009

Rocznik 1996

Wychowawca Małgorzata Uciniak

Banakiewicz Karolina
Cichocka Malwina
Dzierżanowski Gracjan
Gogola Daniel
Kossarzecki Cezary
Matera Paulina
Mańkowska Dominika
Mitlewska Marta
Olszewska Małgorzata
Otręba Paulina
Rotzol Chrystian
Rupińska Katarzyna
Serafin Szymon
Skierkowski Bartek
Szulik Agnieszka
Słotwiński Jakub
Uniewicz Michał
Waleryś Monika
Wołowiec Beata
Wróblewski Dawid

Zawiłowicz Paulina
 

Rok 2008

Rocznik 1995

Wychowawca Diana Rawińska

Bogut Sandra

Bolek Tomasz

Fijas Marta

Gęsiarz Katarzyna

Grudzień Natalia

Grudzień Zuzanna

Gruzeł Rafał

Kosior Izabella

Kraszewski Mateusz

Pawłot Krzysztof

Płoskonka Sebastian

Radomski Maciej

Szydłowski Patryk

Wasak Dawid

Wróblewska Dominika

Rok 2007

Rocznik 1994

Wychowawca Jarosław Mucha

Bogut  Wojciech

Bruździńsla Iwona

Cichocka Anna

Derc Natalia

Doroś Michalina

Dzierżanowska Anna

Frejnik Marlena

Grabowska Karolina

Grudzień Weronika

Jarosz Krzysztof

Jarosz Adam

Jażdżewska Natalia

Krawczyk Dominik

Kossarzecka Aleksandra

Krzemiński Przemysław

Laprus Szymon

Makowska Kamila

Misarko Andrzej

Osipiak Sonia

Potocki Szymon

Skierkowska Marta

Uniewicz Patrycja

Waleryś Natalia

Wiącek Jarosław

Więckowska Magdalena

Rok 2006

Rocznik 1993

Wychowawca Irena Miller

Bruździńska  Magdalena
Burakowska Agnieszka
Dering Adam
Dudziak Mateusz
Dzierżanowska Amanda
Fijas Łukasz
Góral Monika
Kosior Agnieszka
Matera Karolina
Niemas Małgorzata
Radomski Marcin
Sawicki Rafał
Starzała Marek
Szewczyk Piotr
Uniewicz Mateusz
Uniewicz Patryk
Waleryś Łukasz
Wasak Milena

Rok 2005

Rocznik 1992

Wychowawca Krystyna Piątkowska

Bilińska  Dominika

Bogut Beata

Bogut Klaudia

Brańka Kamil (1990)

Butrykowska Grażyna

Dzierżanowski Paweł (1990)

Dzierżanowski Piotr

Głowacki Kamil

Kąca Emilia

Krakowiak Katarzyna

Kukliński Marek

Kurkiewicz Radosław

Polak Ariel

Sitański Tomasz

Skierkowska Angelika

Stanewicz Roksana

Szulik Rafał

Szymańska Aleksandra

Szymańska Aneta

Wiącek Patrycja

Wysocka  Martyna

Rok 2004

Rocznik 1991

Wychowawca Jarosław Mucha

Dering Natalia
Dudziak Paweł
Dzierżanowska Daria
Gęsiarz Mateusz
Głowacki Michał
Gołębiowski  Jarosław
Grabowski Łukasz
Grudzień Przemysław
Grunau Marek
Klainschmidt Patryk
Kosior Andrzej
Król Ewa
Makowski Marcin (1989)
Matera Piotr
Modrzejewski Krzysztof
Rotzol Adam
Sawicka Paulina
Słotwińska Magdalena
Szewczyk Adam
Szulik Angelika
Szymański Paweł
Świątkowska Aleksandra
Wiącek Justyna
Zirra Marcelina

Rok 2003

Rocznik 1990

Wychowawca Irena Miller

Bogut Roland
Bolek Michał
Chojnacki Łukasz
Dudziak Kamila
Gołębiowski Jacek
Góral Michał
Grudzień Paulina
Karpińska Marlena
Matera Anna
Matera Katarzyna
Mendykowski Michał
Mróz Maciej
Olszewska Anna
Pawlikowski Marcin
Pienta Wiesław
Rafał Dagmara
Świątkowski Adam
Tomczak Krzysztof
Wróbel Kamila
Zawryn Piotr

Rok 2002

Rocznik 1989

Wychowawca Krystyna Piątkowska

Abramek Angelika
Aftyka Mirela
Bogut Bartłomiej
Dawidowicz Andrzej
Dzierżanowski Adam
Frańczak Karolina
Golicka Katarzyna
Grabowska Katarzyna
Grunau Bartosz
Grunau Michał
Kostrzewski Paweł
Kuklińska Beata
Kurek Ewa
Łyszkowski Mateusz
Michmiel Piotr
Mikuła Arkadiusz
Nagórski Mateusz
Niemas Joanna
Ośka Agnieszka
Rotzol Sebastian
Sitańska Monika
Szymański Przemysław
Topór Marlena
Ziętek Joanna
Żołędziewska Dagmara

Rok 2001

Rocznik 1988

Wychowawca Bogumiła Jasińska

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zegar

Imieniny