Koło Etwinning

Koło eTwinning przeznaczone jest dla uczniów klas IV-VIII. Spotkania odbywają się w środy na 7 godzinie lekcyjnej oraz w poniedziałki na 8-9 (ogłasza ten termin pani Małgosia Uciniak).

Celem naszej działalności jest nawiązywanie kontaktów ze szkołami w Polsce i na świecie, aby dzielić się swoją wiedzą, pomysłami, promować swój kraj oraz szkołę. Każdego roku realizujemy kilka projektów, które można zobaczyć na platformie eTwinning, kanale Youtube oraz Facebooku. Uczniowie na tych zajęciach udoskonalają  i zgłębiają tajniki wiedzy z języka polskiego, angielskiego, a także z geografii oraz historii swojego kraju. Ponadto utrwalą oraz pogłębią swoją wiedzę o narzędziach informacyjno-komunikacyjnych, które funkcjonują w przestrzeni wirtualnej. Koło to jest także szansą na poszerzenie swoich kontaktów, poznaniu rówieśników z różnych terenów Polski,  jak i świata.

W ramach tego koła tworzymy także internetową gazetkę szkolną. To dobry sposób na uchwycenie historii szkoły oraz doskonalenie umiejętności dziennikarskich.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Opiekunem jest pani Małgorzata Uciniak.

AKTUALNOŚCI:

Utworzono dnia 30.10.2017

W tym roku szkolnym weżmiemy udział w dwóch projektach ewtonningowych: Christmas Cards Exchange oraz Childerm around the world

czytaj dalej na temat: Projekty

GALERIE: