Koło Teatralne - grupa starsza

Koło teatralne przeznaczone jest dla uczniów klas IV-VIII. Spotykamy się w poniedziałki na 8-9 godzinie lekcyjnej lub według potrzeb.

Celem naszej działalności jest odkrywanie i doskonalenie talentów aktorskich, integrowanie się, pokonywanie własnych słabości oraz wzmacnianie własnych zalet.  Tworzymy scenariusze do różnych inscenizacji, uczymy się recytować teksty, śpiewać utwory muzyczne, a przede wszystkim wcielać się w wybrane postaci i grać własnym ciałem.  Bogacimy swoje słownictwo,  uczymy się dramy, poznajemy historię w przyjazny dla nas sposób.

Przygotowujemy apele w szkole zgodnie z kalendarzem imprez szkolnych, w ramach profilaktyki działań szkoły oraz własnych potrzeb. Promujemy siebie na YouTube oraz FB, nagrywając każde przedstawienie. Wychodzimy do społeczeństwa – w dni wolne od pracy odgrywamy swoje inscenizacje. Pracy i zabawy jest bardzo dużo.

Zapraszamy wszystkich chętnych w nasze progi. Opiekę pełni Małgorzata Uciniak.